הכר בזכויותיך החוקיות

באמצעות עזרה מקצועית

נייד למקרה חירום

0544-629-633

טלפון

04-7705070

פקס

04-7705071

אשר סוסן – עורך דין

עורך דין אשר סוסן, הינו בוגר תואר ראשון במשפטים LL.B וכן בוגר תואר שני במשפטים LL.M–מוסמך במשפטים ובעל התמחות מיוחדת של אוניברסיטת חיפה–"משפט ורפואה".

המשרד הוקם לאחר קריירה מגוונת ומוצלחת במשרדים המובילים ביותר בארץ בתחום נזקי הגוף, כך שיתרונו היחסי של משרד עורך הדין אשר סוסן, הינו בכך שייצג את שני צדי המתרס הן את חברות הביטוח והן את התובעים, דבר אשר העניק למשרד את היכולת לדעת כיצד מתנהל וחושב הצד השני ובהתאם לכך לבחור באסטרטגיה הנכונה והיעילה ביותר על מנת למקסם את הפיצויים המגיעים ללקוחות המשרד.

המשרד הינו משרד בוטיק, דינאמי ובעל גישה חדשנית בכל הנוגע ליחסי לקוח-עורך דין, תוך שימת דגש על יחס אישי, זמינות והענות לצרכיו של כל נפגע. כמו כן, המשרד מאמין כי ההתנהלות הנכונה ביותר לנהול התיק היא כי עורך הדין אשר מתחיל את התהליך הוא עורך הדין שגם מסיים אותו, כך שהמקרה שלכם לא יילך לאיבוד בתוך המהומה כפי שקורה במשרדים גדולים ומובטח כי מתחילת ההליך ועד סופו הוא יטופל על ידי עורך דין בכיר ובעל ניסיון אשר יהיה זמין אליכם בכל עת בפלאפון, בפקס ודוא"ל.

משרד עורך הדין אשר סוסן מייצג לקוחותיו נאמנה ודואג לאינטרסים של הנפגע בלבד ולפי סיפורו האישי של כל לקוח תבנה האסטרטגיה בה יטופל. כל זאת תוך סיפוק הסבר ללקוח בדבר השלבים השונים ושיתוף והכנת הלקוח בפני הבאות לאורך כל ההליך.

הניסיון והידע הרב שצבר עורך הדין אשר סוסן, מקנים לו יכולת איבחון מיוחדת, כאשר כבר בשלבים הראשונים יש ביכולתו להעריך את גודל התביעה ולפיכך גם את הידע כיצד יש לטפל בה, תוך הדרכה נכונה ומדוייקת לכל אדם באופן ספציפי וזו בעצם אחת מהסיבות לכך שלקוחות המשרד זוכים להצלחה רבה.

המשרד מתמחה בכל הקשור לנזקי גוף ונפש בכל סיטואציה שהיא, היינו, תאונת עבודה, תאונת דרכים, רשלנות רפואית, ביטוח לאומי, משרד הביטחון, פוליסות ביטוח, נפילה ברחוב וכיוצא באלה.

המשרד מסתמך בעבודתו על מערכות יחסים עם אנשי מקצוע מהמובילים בתחום וביניהם צוות רפואי בכיר בתחומים שונים ובעלי תפקידי מפתח בבתי חולים הגדולים בארץ, אשר חווים דעתם המקצועית לצורך הערכת המצב הרפואי של הנפגע וכן לצורך ייעוץ מקצועי נוסף בדרכי הטיפול.

בין אותם אנשי מקצוע ניתן למצוא מנהלי מחלקות בבתי חולים בתחומי האורטופדיה, כירורגיה, נוירולוגיה, פנימאות, קרדיאולוגיה, שיקום, גיריאטריה, פלסטיקה, גניקולוגיה, ראומטולוגיה, פסיכיאטריה, רופא ילדים ונוער, רופא עור, רופא עיניים רופא שיניים, רופא תעסוקה, וכן פסיכולוגים רפואיים.

מטרת המשרד הינה לסייע לך לאגד את כל זכויותייך החוקיות ולפעול במלא הנחישות והמקצועיות בכדי למקסם את שמגיע לך!

לכן, אם ברצונך לדעת מהם סיכויי התביעה שלך בגין אותה תאונה או מחלה או פציעה אשר אתה או יקירך עברתם צור קשר עם משרדנו בלינק המצורף – יעוץ משפטי.

 

כל הזכויות שמורות למשרד עורך-הדין אשר סוסן  ©

  • ייצוג בבית משפט

   אחד החלקים המשמעותיים בניהול תיק היא יכולתו של עורך הדין להרשים את השופטים או את הצוות הרפואי בידיעותיו ובנוכחותו, אלו דברים שמנסים ללמדם באוניברסיטאות כיום, אך כריזמה ואסרטיביות בלתי ניתן לרכוש או להעביר מאדם אחד לאחר ולכן יש לבחור באדם בעל כישורים גבוהים שייצג אתכם, לעתים ההבדל בין ניצחון להפסד הוא בדיוק בתכונות שהוזכרו לעיל.

   למשרד ניסיון רב בייצוג לקוחותיו בבתי משפט כמעט בכל חלקי הארץ, כמו כן למשרד ניסיון רב בייצוג לקוחותיו בוועדות הרפואיות הן של המוסד לביטוח לאומי והן של משרד הביטחון כמעט בכל רחבי הארץ.

  • יעוץ משפטי

   המשרד נותן יעוץ מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, תוך הסתכלות על מכלול הזכויות המגיעות לכל אדם באופן פרטני.

   החלק החשוב ביותר בייעוץ משפטי  על מנת שיהיה מקצועי כלפי כל אדם המגיע לבקש לדעת את זכויותיו היא ההקשבה לכל הפרטים שיש ללקוח לספר ורק לאחר ההבנה של המקרה הספציפי שלו ניתן יהא לבנות אסטרטגיה חזקה אשר תביא לכך שזכויותיך יישמרו ולא יפגעו.

   המשרד מאמין בליווי וביחס איש חם כלפי לקוחותיו כך שעורך הדין המטפל בתיק יהא זמין ללקוחותיו כל הזמן.

  • גישור

   גישור ממטעם בית המשפט ומחוצה לו בשלל תחומים.

 • המשרד הוקם לאחר קריירה מגוונת ומוצלחת במשרדים המובילים ביותר בארץ בתחום נזקי הגוף, כך שיתרונו היחסי של משרד עורך הדין אשר סוסן, הינו בכך שייצג את שני צדי המתרס הן את חברות הביטוח והן את התובעים, דבר אשר העניק למשרד את היכולת לדעת כיצד מתנהל וחושב הצד השני ובהתאם לכך לבחור באסטרטגיה הנכונה והיעילה ביותר על מנת למקסם את הפיצויים המגיעים ללקוחות המשרד.